20 Sty 21, 20:44 pm » Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

LeatherworkER

Autor Wątek: online miejsce na zdjęcia  (Przeczytany 1090 razy)

Inth

• Administrator
  • Czeladnik
  • Attack: 117
    Defense: 108
    Attack Member
    • Nowe wzory stempli
online miejsce na zdjęcia
« dnia: Grudzień 03, 2014, 19:09:30 19:09 »
Hej wszystkim

potrzebuje porady bo co wiele głów to nie jedna.
Chce znalezc miejsce w sieci w do którego będziemy mogli wrzucać nasze zdjęcia tak aby każdy miał swój własny folder
i teraz co najważniejsze żeby ten folder ew każdy plik mógł być chroniony hasłem.
od 2 dni przeglądam kolejne serwisy które umożliwiają współdzielenie plików
takie jak dropbox, box, google dirve itd
przejrzałem i zarejestrowałem sie juz na wielu ale ciągle nie mogę znaleźć takiego który spełniałby nasze oczekiwania.

Chodzi oto żeby nasze forum miało jedno konto na takim serwisie do którego dostęp będzie mieć każdy z nas
ale żeby każdy mógł ustawić sobie hasło na swój folder. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziemy mieli miejsce na zdjecia aby wstawiać je do wpisow
a jednocześnie nie będziemy narażeni na to ze te zdjęcia ktos zaraz wywali bo będą na darmowym serwisie do wrzucania fotek.

Hasło potrzebne jest na wypadek gdyby dostała sie do naszego konta osoba niepowołana i chciała powywalać wszystko ot tak.

macie jakieś pomysły ?
“It is good to have an end to journey toward, but it is the journey that matters in the end.”

FB - Nowe wzory stempli i stemple na zamówienie

sevender

• Doświadczony Skórorób
  • Attack: 100
    Defense: 100
    Attack Member
Re: online miejsce na zdjęcia
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 04, 2014, 02:05:26 02:05 »
na dropie widać kto skasował pliki i można je również przywrócić :)

puszup

• Terminator
  • **
  • Attack: 96
    Defense: 95
    Attack Member
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 04, 2014, 06:12:39 06:12 »
konto na google+ wystarczy. tam jest darmowe, a i chyba da się ustawić żeby było widoczne tylko dla użytkownika który wyrzuca.

Inth

• Administrator
  • Czeladnik
  • Attack: 117
    Defense: 108
    Attack Member
    • Nowe wzory stempli
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 04, 2014, 11:39:32 11:39 »
chodzi mi o takie rozwiązanie w którym wszyscy będziemy korzystać z jednego konta
w takim wypadku drop odpada bo wszyscy będziemy jednym i tym samym użytkownikiem google tak samo ( chyba że na dropie bedziemy je w stanie sobie sami przywrocić ?)

dlaczego tak ? bo jesli np ustalimy ze wszyscy używamy jednego serwisu to teraz trzeba będzie przekonać wszystkich żeby założyli tam sobie konta a to z doświadczenia wiem ze moze nie zadziałać
dlatego chce gdzieś założyć jedno forumowe konto ale z opcją haseł na każdy folder plik ( zeby kazdy wlasciciel zdjecia mogl sobie ustawic wlasne haslo na swoje pliki) tak żeby dało sie je linkować/wrzucac BBcodem ale zeby ktos postronny nie mogl ich skasowac.
“It is good to have an end to journey toward, but it is the journey that matters in the end.”

FB - Nowe wzory stempli i stemple na zamówienie

SqLeatherwork

• Administrator
  • Czeladnik
  • Attack: 348
    Defense: 276
    Attack Member
    • http://www.sqleatherwork.pl/
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 05, 2015, 10:13:11 10:13 »
polecam:
photobucket.com