26 Paź 20, 22:15 pm » Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

LeatherworkER

Autor Wątek: Zlecę zrobienie portfela  (Przeczytany 1262 razy)

Grajek

• Nowicjusz
  • *
  • Attack: 100
    Defense: 100
    Attack Member
Zlecę zrobienie portfela
« dnia: Luty 14, 2019, 14:37:52 14:37 »
Witam, od dłuższego czasu rozglądam się za jakimś solidnym portfelem. Ta sklepowa tandeta mnie dobija. I nie ważne czy zapłacę 50 zł czy 300. To zawsze się rozleci...

Ciężko mi sprecyzować jak ma wyglądać ten portfel. Ale chciałbym by był bardzo dopracowany jeśli chodzi o szczegóły. Mam nadzieję, że dobrze trafiłem:)

Materiał: skóra, lubię solidną i ciemno brązową :)
Kolor i styl może być podobny jak tutaj https://bellroy.com/products/the-square/leather/java#image-2
Przy czym chciałbym ścięte roki przy każdej kieszonce na kartę, by łatwiej się wyjmowało, może być naprzemiennie i nie koniecznie tyle samo miejsc co w tym portfelu z linka. Ale kolor ideal:) Lubię jak portfel jest mały. Ale nie cierpię jak wystaje z niego banknot dwustuzłotowy i się drze... Dlatego główna kieszonka na banknoty ma pomieścić banknot 200zł i mieć jeszcze pare mm luzu.

ten portfelik mi się bardzo podoba, poza zewnętrzną i wewnętrzną kolorystyką, ale tutaj facet wykorzystał starą torebkę :P Jakby ktoś umiał taki zrobić w jednolitym kolorze to zapraszam. Co do ceny proszę pisać.

smurv

• Czeladnik
  • Attack: 93
    Defense: 95
    Attack Member
Odp: Zlecę zrobienie portfela
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 14, 2019, 19:56:30 19:56 »
Jak się doszukasz zdjęć moich portfeli to pisz ;)

Grajek

• Nowicjusz
  • *
  • Attack: 100
    Defense: 100
    Attack Member
Odp: Zlecę zrobienie portfela
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 14, 2019, 20:41:58 20:41 »
Wrzuc prosze ze dwa dzj tych portfeli;D bo znaleść coś na Twojej stronie to spore wyzwane:)