22 Maj 19, 22:47 pm » Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

LeatherworkER

Autor Wątek: Portfele autorskie carving  (Przeczytany 394 razy)

kroćpokzbój

• Nowicjusz
  • *
  • Attack: 100
    Defense: 100
    Attack Member
    • Galeria prac wykonywanych na zamówienie
Portfele autorskie carving
« dnia: Luty 18, 2019, 22:50:36 22:50 »
przygodę ze skórą zacząłem równo rok temu, uczę się sam z dostępnych żródeł... cała moja twórczość na instagramie - krocpokzboj
Unique Leather Handicraft

Karski

• Nowicjusz
  • *
    Attack Member
Odp: Portfele autorskie carving
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 19, 2019, 19:59:17 19:59 »
Hej, podoba mi się motyw przewodni większości twoich prac. No i generalnie kawał dobrej pracy.

kroćpokzbój

• Nowicjusz
  • *
    Attack Member
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 19, 2019, 22:39:51 22:39 »
Bardzo miło mi to czytać, dziękuję za słowa uznania, pierwszy raz pokazuję się w środowisku rzemieślniczym, kolgów po szydle i dratwie  ;)

Janko

• Nowicjusz
  • *
    Attack Member
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 22, 2019, 19:30:08 19:30 »
Świetna robota,będę śledził postępy :-)

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

kroćpokzbój

• Nowicjusz
  • *
    Attack Member
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 23, 2019, 21:26:43 21:26 »
Dzięki- zapraszam do polubienia mojego fb. Pozdrawiam

Góral

• Terminator
  • **
    Attack Member
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 03, 2019, 17:56:10 17:56 »
Cześć!
Oryginalne projekty i świetne tłoczenie oraz jak widzę praca z aerografem. Gratuluję.
Też dopiero zaczynam swoją przygodę i chciałbym Cię poprosić abyś uchylił rąbka tajemnicy jakich narzędzi używasz do takiego tłoczenia. Sprawdzam możliwości zakupu w sklepach internetowych, ale mam wrażenie, że zazwyczaj oferowane są zestawy wybijaków identyczne a nawet takie same jak te z aliexpress za kilkadziesiąt zł, których jakość wykonania i trwałość pozostawiają podobno dużo do życzenia. Dlatego chciałbym dowiedzieć się od kogoś kto ma wiedzę praktyczną w tym temacie. Jeśli możesz to wstaw może jakieś linki lub fotki z przykładowym zbliżeniem wybijaków.
Pozdrawiam

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

kroćpokzbój

• Nowicjusz
  • *
    Attack Member
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 03, 2019, 23:53:22 23:53 »
Dzięki za dobre słowa... aerograf i td to tylko konsekwencja moich zainteresowań, malowalem kiedyś samochody, rzeźbię w drewnie, glinie... ale skóra od roku jest moją największą pasją... nie inaczej zaczynam jak Ty, punce mam te, o których piszesz, co i jak dopatrzyłem w sieci u zawodowców, reszta to juz moje wlasne szukanie rozwiązań, plaster miodu np wybijałem heksagonalną koncowką dlugiego bita do wkrętarki 😉 powoli przymierzam sie do grawerowania swoich punc. Nie wiem skąd opinia ze te z aliexpres, wisha czy allegro są niewytrzymałe, rok pracuje codziennie i wszystko z nimi ok, są poprostu tansze niz w wiadomych nam wszystkim sklepach. Jak ktos zaczyna, nie bedzieckupował w USA, Francji czy Hiszpani za cięzką kasę narzędzi. Jak masz talent, pomysł na wlasny styl, umiesz w socjalmedia... zarobisz tanimi narzędźmi na te profesjonalne, piękne i drogie... wazne bys zarobione pieniadze inwestowal w warsztat a i cenił swoją robotę, talent i czas. Serdecznie pozdrawiam

Góral

• Terminator
  • **
    Attack Member
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 06, 2019, 23:41:32 23:41 »
Dzięki za informacje.
Na razie dużo oglądam i czytam. Próbuję swoich sił w prostszych pracach i zastanawiam się jakie jeszcze ewentualnie narzędzia lub materiały potrzebuję do wykonania niektórych rzeczy. Mam również trochę narzędzi z Aliexpress że względu na ich cenę i jestem nawet zadowolony. Dzięki za słowa wsparcia. Mam nadzieję, że z biegiem czasu wyrobię także swój styl.
Pozdrawiam

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2019, 23:44:03 23:44 wysłana przez Góral »