26 Sie 19, 00:24 am » Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

LeatherworkER

Autor Wątek: Juchty i inne rośliny  (Przeczytany 298 razy)

Mara

• Nowicjusz
  • *
  • Attack: 100
    Defense: 100
    Attack Member
Juchty i inne rośliny
« dnia: Maj 15, 2019, 10:43:38 10:43 »
Witam wszystkich.

Mam do sprzedania parę naprawdę fajnych skór garbowania roślinnego I klasy, pochodzących z toskańskich garbarni w świetnej cenie. Głównie karki juchtowe oraz surowe nubuki około 3mm (145zl/m2), świetne do formowania an mokro i malowania, a także trochę cieńszych boków oraz miękkich karków natłuszczanych. Skóry w dobrej cenie, gdyż są wyselekcjonowane ze stocków (pochodzą z najlepszych garbarni, ale są to końcówki serii topowych firm), kupione bezpośrednio w garbarni kosztują prawie dwa razy tyle. Dlatego, jeżeli ktoś z Was nie ma dużej produkcji, bardzo zachęcam.

https://www.olx.pl/oferta/naturalne-skory-roslinne-z-wloskich-garbarni-CID87-IDzSNPk.html

Po skóry będę jeździć regularnie, bo kupuję je też dla siebie. Pracą w skórze zajmuję się od lat i mam przetestowane już chyba wszystkie polskie garbarnie, w których roślinę można dostać - dużo tego zresztą nie ma. Niestety, jakość skór nie jest dla mnie zadowalająca, dlatego mimo wielkich chęci wspierania polskiej gospodarki, muszę szukać materiałów za granicą. Te natomiast lepiej wyglądają, starzeją i świetnie kroją. Pięknie widać też strukturę skóry.

Gdyby ktoś był zainteresowany, proszę o wiadomość. Mogę podać bardziej szczegółowe informacje i podesłać zdjęcia. Skóry można też obejrzeć w Warszawie.

Pozdrawiam.

Boldgrim

• Nowicjusz
  • *
    Attack Member
Odp: Juchty i inne rośliny
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 02, 2019, 23:42:03 23:42 »
Witam, czy posiadasz może jucht grubości ok 1.2mm?

Mara

• Nowicjusz
  • *
    Attack Member
Odp: Juchty i inne rośliny
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 03, 2019, 08:55:28 08:55 »
Dzień dobry, posiadam jucht bydlęcy, który ma  około 1,4 mm, ale jest to miękka skóra. Niemniej jednak nie jest natłuszczany i po namoczeniu (formowaniu) oczywiście robi się twardszy. Cieńsze były tylko skóry cielęce, ale już się wyprzedały. Pozdrawiam.